Nová 500 Hatchback

od € 24.990
Modelový rad

Prehľad

Nová 500 Hatchback

Elektrina
ELEKTRICKÝ 87 KW (118 K)
14.3 KWH/100 KM[c]
3
EMISE CO2 G/KM[c] 0
Automatická

Podrobnosti

Exteriéry

Panoramatická strecha

Užite si výhľad na nebo a prírodu okolo kedykoľvek ste na palube 500.

 

Rozsvieťte budúcnosť

Full LED svetlá s obrysovým svetlom Infinity vám poskytnú jasnejší výhľad na vozovku a modernejší, ale okamžite rozoznateľný vzhľad 500.

 

Z minulosti do budúcnosti

LED bočné šípovité svetla boli inšpirované základným štýlom Fiatu 500 z roku 1957. Tento klasický detail je oslavou rovnakého ducha, ktorý nás viedol v minulosti a bude riadiť aj našu budúcnosť.

 

Jednoduchšie od prvého dotyku

Prepracovaná elektrická kľučka dverí so systémom e-latch nielen lepšie vyzerá, ale lepšie sa aj ovláda. Pre odomknutie stačí stlačiť tlačidlo na zadnej strane kľučky a môžete pohodlne nastúpiť.

 

17“ zliatinové disky kolies

Kultový od hlavy až k päte. Vďaka dvojfarebným 17“ zliatinovým diskom kolies s diamantovou povrchovou úpravou.

 

Špecifické logo

Prvý elektromobil vyrábaný značkou Fiat bude vozidlom, na ktoré sa bude spomínať.

Máte záujem o toto auto?

Interiéry

Palubná doska

Čalúnenie palubnej dosky: zmena vedúca k väčšej udržateľnosti.

 

Užite si nový priestor

Revolúcia v interiéri začína absenciou stredového tunela, čo pridáva viac priestoru aj komfortu.

 

Sedadlá čalúnené s monogramom

Bez kože, s vygravírovaným monogramom Fiat, širokými možnosťami nastavenia v 6 smeroch a lepším držaním tela.

 

Infotelematický systém 10.25 s navigáciou

Počúvajte hudbu, nechajte sa navigovať a pripojte svoje zariadenia. Rozhranie podobné smartfónu na 10,25“ dotykovej obrazovke, ultra rýchle pripojenie Bluetooth, kompatibilita s bezdrôtovými systémami zrkadlenia: dokonalý infotelematický zážitok.

 

Ikonický podpis

Skvele vyzerajúci dvojramenný volant pripomínajúci Fiat 500 z roku 1957 zdobí klasické logo 500.

Máte záujem o toto auto?

Elektrické funkcie

Exkluzivní wallbox

Voliteľný easyWallbox bol navrhnutý exkluzívne pre FCA tak, aby vytvoril u vás doma vašu osobnú nabíjaciu stanicu. Všetko je riešené technológiou Plug & Play, čo znamená, že nevyžaduje odbornú inštaláciu ani pripojenie Bluetooth pre nastavenie a kontrolu prevádzkových parametrov. Stanica easyWallbox má senzor Dynamic Power Management (DPM), ktorý zabraňuje výpadkom prúdu v domácnosti. Po upgrade na 7,4 kW (vyžaduje odbornú inštaláciu) sa váš hatchback 500 «la Prima» nabije za menej ako 4 hodiny.*


* Čas nabíjania na 15-80% stav nabitia.

 

Pripojiť a nabíjať 

Zariadenie Connected Wallbox je vyspelé riešenie domáceho nabíjania, ktoré využíva vzdialené ovládanie a môže pracovať aj s trojfázovým elektrickým systémom, a to až do 11 kW. So stanicou Connected Wallbox môžete zahájiť alebo ukončiť nabíjanie prostredníctvom Bluetooth, Wi-Fi a siete 4G/3G, kontrolovať, kto wallbox používa, naplánovať nabíjanie pre optimalizáciu nákladov a mnoho ďalšieho. Inštaláciu zabezpečuje FCA prostredníctvom vybraných partnerov.

Pre jednoduché nabíjanie mimo domov 

Môžete byť bez obáv, aj keď nie ste doma: vďaka štandardnému káblu Mode 3 môžete nový hatchback 500 «la Prima» nabíjať u verejných nabíjacích staníc a na parkoviskách.

 

Rýchlonabíjanie

Úplne nový hatchback 500 «la Prima» je možné nabíjať rýchlo s nabíjacím výkonom 85 kW, čo vám umožní nabiť vozidlo pre celodennú prevádzku počas prestávky na kávu: 50 km za 5 minút nabíjania. Na 80% sa batéria nabije za 35 minút. Túto možnosť môžete využiť u akejkoľvek verejnej nabíjacej stanice, a to aj vďaka štandardnému káblu Mode 3.

Stvorený pre mesto 

Dojazd až 320 km pokrýva všetky bežné potreby pre jazdu po meste, napríklad cestu do práce, telocvične a zase späť. Pri použití výhradne v mestskej premávke sa dojazd novej 500 predlžuje až na pôsobivých 460 km.*

 

* Homologace WLTP. Hodnoty se týkají nové řady 500 od výbavy Passion.
 

Režim sherpa

Režim Sherpa je inteligentné nastavenie, ktoré šetrí energiu a pomáha vám dosiahnuť cieľa prostredníctvom optimalizácie parametrov a funkcií vozidla, napríklad vyhrievania sedadiel, klimatizácie alebo obmedzením rýchlosti a dynamiky.

 

Jazda jedným pedálom 

Úplne nový hatchback 500 «la Prima» je jedným z prvých elektrických vozidiel ponúkajúcich nový zážitok z jazdy prostredníctvom ovládania zrýchľovania a spomaľovania pravým pedálom. Kedykoľvek vodič uvoľní plynový pedál, vozidlo spomaľuje a kinetickú energiu premieňa na elektrinu, ktorá dobíja batériu.

Máte záujem o toto auto?

Technológie

Dôveryhodný spolujazdec, ktorý stojí vždy pri vás: úplne nový hatchback 500 «la Prima» je prvým malým elektromobilom, ktorý ponúka autonómne riadenie 2. úrovne (ADAS), čo znamená, že poskytuje väčšiu bezpečnosť v mestskej prevádzke.

 

Spolujazdec Fiat

Cestujte hladko vďaka mnohým pomocníkom. Predovšetkým, úplne nová 500 «La Prima» dokáže prečítať dopravné značky a navrhnúť vám, akú rýchlosť by ste mali v danej chvíli udržiavať. Potom, čo nastavíte rýchlosť a odstup pomocou tlačidiel na volante, systém automaticky udržuje vzdialenosť od vpredu idúceho vozidla (v rýchlostiach nad 30 km/h)

 

Bezpečne vo svojom pruhu \ udržiavanie v jazdnom pruhu

Žiadny stres a viac radosti z cestovania.  V rýchlostiach cez 60 km/h nový hatchback 500 «la Prima» rozoznáva hranice jazdného pruhu a automaticky vás udržuje v jeho strede, čo robí cestovanie bezpečnejším.

 

Ľahšie parkovanie \ parkovacie senzory

Buďte v pohode aj pri nízkych rýchlostiach: do iného vozidla alebo steny už náhodou nenarazíte. V rýchlostiach pod 13 km/h parkovacie senzory s 360° pohľadom a 11 senzormi vpredu, po stranách a vzadu odhaľujú všetky prekážky okolo vozidla a upozorňujú vodiča na ich blízkosť.

 

Žiadne slepé uhle \ monitoring mŕtveho uhla 

Slepé uhly sú už minulosťou: pri jazde rýchlosťou od 15 do 140 km/h dokážu ultrazvukové snímače nového hatchbacku 500 «la Prima» odhaliť objekty v mŕtvych uhloch po stranách a za vozidlom a upozorniť vás na nich prostredníctvom akustickej a vizuálnej výstrahy na vonkajších zrkadlách.

 

Zadná parkovacia kamera

Jednoduchý prehľad o tom, čo sa okolo vás deje, dokonca aj vzadu. Zadná parkovacia kamera poskytuje pohľad na dianie za vozidlom vo vysokom rozlíšení na obrazovke infotelematického systému novej 500 «la Prima». Obraz je premietaný vrátane dynamických navádzacích liniek a stredovej osi, ktoré sa upravujú v závislosti od natočenia volantu, vďaka čomu môžete lepšie odhadnúť vzdialenosť aj smer vozidla.

 

Brzdí za vás

Ešte väčšia bezpečnosť pre vás a ostatných účastníkov premávky. Úplne nový hatchback  500 «la Prima» automaticky zabrzdí, aby zabránil stretu s vpredu idúcim vozidlom, chodcom alebo cyklistom alebo aspoň zmiernil jeho následky. Systém pracuje až do rýchlosti 130 km/h. Vozidlo najskôr upozorní vodiča akustickou a vizuálnou výstrahou na prístrojovom paneli, a ak vodič nereaguje, začne brzdenie a pomáha tak predchádzať potenciálnym kolíziám alebo zmierniť ich následky.

 

Udrží vás hore 

Únava za volantom už ďalej nie je strašiakom pri jazde na dlhších cestách: úplne nový hatchback 500 «la Prima» vám pomôže s kontrolou vašej únavy za volantom. Systém dokáže odhaliť počiatočné príznaky únavy, a to sledovaním bočných pohybov vozidla a v prípade potreby vám odporučí prestávku. Akustická výstraha je sprevádzaná vizuálnym upozornením na prístrojovom paneli.

 

Udrží vás v správnom jazdnom pruhu 

Cestujte bezpečne a ľahšie vo svojom jazdnom pruhu: úplne nový hatchback 500 «la Prima» pomáha zabrániť nechcenému opusteniu jazdného pruhu a udržiava vás v danom pruhu aktívnym zásahom do riadenia. Chráni tak nielen vás, ale aj ostatných účastníkov premávky. Ak systém zistí, že vozidlo neúmyselne opúšťa svoj jazdný pruh, varuje vodiča akustickou a vizuálnou výstrahou, ako aj vibráciami vo volante, čím navádza ku správnej korekcii volantom.

 

Tiesňové volanie 

Vždy po vašom boku, najmä v prípade núdze.  Pokiaľ dôjde k ťažkej nehode s aktiváciou airbagov, dôjde k automatickému volaniu z palubného systému nového hatchbacku  500 «la Prima» na európsku tiesňovú linku 112. Súčasne bude odoslaná aj vaša poloha a stav vozidla, čo umožňuje rýchlejšiu záchranu. Tlačidlom SOS, ktoré je ľahko dosiahnuteľné pred vnútorným spätným zrkadlom, môžete privolať pomoc aj sami.*


* Systém sa automaticky aktivuje len v prípade ťažkej nehody s aktivovanými airbagmi.

Máte záujem o toto auto?

Infotelematický systém

Infotelematický systém cinerama

Úplne nový infotelematický systém Cinerama nového hatchbacku Fiat 500 «la Prima» s 10,25“ HD displejom máte vždy na očiach. Ultra rýchle spárovanie Bluetooth pripojí všetky smartfóny vo vozidle za menej ako 5 sekúnd od otvorenia dverí. Systém ponúka intuitívne, ľahko konfigurovateľné rozhranie, kde si vodič môže usporiadať obrazovky podľa svojich predstáv. Nový infotelematický systém Cinerama je vybavený plne integrovanou navigačnou platformou, ktorá bude vašim partnerom, či už pôjdete kamkoľvek. Systém zobrazuje aktuálne dopravné informácie s aktualizáciou každých 30 sekúnd, a to vrátane hustoty premávky, rýchlostných radarov na trase, parkovacích miest, nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá a počasia v cieľovej destinácii. Navigáciu s 3D mapami je možné vizualizovať tiež na 7“ digitálnom displeji prístrojového panela. Pre najjednoduchšiu interakciu umožňuje systém rozpoznávanie reči. Stačí vysloviť „Hey Fiat“. Svoj smartfón môžete pripojiť bezdrôtovo a zobraziť svoje obľúbené aplikácie na veľkej obrazovke vozidla. U modelu 500 «la Prima» je k dispozícii aj bezdrôtová nabíjačka mobilného telefónu, ktorý je tak vždy pripojený a nabitý.
 

Funkcia zrkadlenia smartfónu

Pripojte svoj smartfón ku systému Uconnect™ 10,25“ a využívajte funkciu zrkadlenie smartfónu hlasovým ovládaním alebo dotykom na obrazovku.
Zrkadlenie smartfónu je najchytrejším a najbezpečnejším spôsobom použitia vášho smartfónu vo vozidle. Môžete získavať smerové inštrukcie, telefonovať, odosielať alebo prijímať textové správy, počúvať hudbu, audioknihy alebo podcasty, a pritom sa plne sústrediť na jazdu.

Máte záujem o toto auto?

Konektivita

Úplne nový hatchback 500 «la Prima» je vybavený celým radom najmodernejších funkcií konektivity, a to tak na palube, ako aj mimo ňu, vrátane úplne novej mobilnej aplikácie. Aplikácia FIAT umožňuje spravovať novú 500 «la Prima» kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Objavte všetky funkcie.

 

My echarge

My eCharge umožňuje užívateľom nového hatchbacku 500 «la Prima» vstúpiť do sveta služieb pre správu nabíjania. S aplikáciou FIAT môžete ľahko nájsť verejné nabíjacie stanice v okolí a získať prístup k funkciám nabíjania, platbám a sledovania histórie nabíjania. Doma môžete rýchlo pristupovať k súkromnému wallboxu a vďaka vzdialenej správe maximálne ťažiť z výhod pripojeného wallboxu.

 

My Assistant

My Assistant vás udrží v bezpečí nech už ste kdekoľvek. Nový hatchback 500 «la Prima» umožňuje uskutočniť núdzové volanie prostredníctvom tlačidla na stropnej konzole*, ďalej kontaktovať špecializovanú asistenciu alebo požiadať o cestnú asistenciu priamo z dotykovej obrazovky vozidla alebo prostredníctvom aplikácie FIAT.
 

* Tiesňové volanie nie je k dispozícii z dotykovej obrazovky vozidla alebo aplikácie FIAT.

 

My Remote

So službou My Remote môžete lokalizovať polohu svojho hatchbacku
500 «la Prima» priamo zo smartfónu. To ale nie je všetko. Z mobilnej aplikácie môžete odomknúť alebo zamknúť dvere a skontrolovať úroveň nabitia batérie, prípadne naplánovať spustenie klimatizácie a nabíjania vozidla. So službou hlasovej asistencie „At-Home Digital Assistant“ môžete so svojím vozidlom komunikovať aj na diaľku.

 

My Car

Zaujíma vás, čo sa deje pod kapotou? Žiadny strach. S My Car budete mať informácie o stave svojho vozidla v reálnom čase. Tlak v pneumatikách, prejdené kilometre, aktualizácia údržby: stačí otvoriť aplikáciu FIAT alebo všetko skontrolovať priamo na displeji rádia. Nový hatchback 500 «la Prima» nemá čo skrývať.

 

My Navigation

Dosiahnutie cieľa ešte nikdy nebolo tak jednoduché. Vďaka funkcii
My Navigation môžete jednoducho svoj cieľ zdieľať z aplikácie FIAT jediným kliknutím. Infotelematický displej hatchbacku 500 «la Prima» zobrazí váš cieľ vrátane aktuálnej dopravy, počasia a upozornenia na radary a samozrejme aj nabíjacích miest. Mapy sa aktualizujú „vzduchom“, čo celý zážitok ešte viac spríjemňuje.

My Wi-Fi

So službou My Wi-Fi sa budete cítiť pohodlne ako doma. S My Wi-Fi sa nový hatchback 500 «la Prima» stáva skutočným prístupovým bodom Wi-Fi, ku ktorému sa môže pripojiť súčasne až 8 zariadení.*
 

* My WI-FI je u novej 500 voliteľnou službou.

 

My Alert

Váš hatchback 500 «la Prima» je vždy pod dozorom. V prípade, že sa vyskytne nejaký problém, budete okamžite upozornení cez aplikáciu FIAT. V prípade krádeže budete spojení s operátorom a vaše vozidlo bude sledované, aby ho polícia mohla ľahšie nájsť.*
 

* My Alert je u novej 500 «la Prima» voliteľnou službou.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Nová 500 Hatchback

Konfigurovať
Zostavte si svoj Fiat 500 Hatchback
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat 500 Hatchback vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy