Národný

NOVÝ FIAT TIPO CROSS

UŽ OD 17 340 €*

PRIDAJTE SA NA JEHO STRANU


Keď príde na hľadanie nových ciest, hlavnú rolu hrá odhodlanie a vybavenie. Máme pre vás dobrú správu. Nový Fiat Tipo Cross má oboje.
Všetko začína nezameniteľnou oranžovou farbou paprika cez nárazníky s hmlovými svetlami v celkom novom dizajne, ľadovo matné strešné lyžiny až po bočné nadstavce prahov a spodný kryt motora.
Nové Tipo Cross si vás trúfne odviezť vo veľkom štýle kamkoľvek si budete priať. A ak bude treba, posvieti si na cestu novými FULL LED svetlometmi.


PRIPOJENÝ A SLOBODNÝ


Všetko, čo počas jazdy potrebujete vedieť, vám bude na očiach na plne konfigurovateľnom 7‘‘ TFT prístrojovom paneli. Úplne nový infotainment s 10,25‘‘ dotykovou obrazovkou vám poskytne absolútny komfort pri počúvaní hudby alebo používaní navigácie. Vďaka bezdrôtovému zrkadleniu smartfónu pripojíte ľahko svoje zariadenie, z ktorého môžete telefonovať, posielať správy, navigovať, spravovať kontakty, počúvať hudbu a ešte oveľa viac – bez toho, aby ste museli spustiť oči z cesty pred vami. A vďaka bezdrôtovej nabíjačke bude váš smartfón vždy úplne nabitý.


TIPO PRE KAŽDÉHO

Nové Tipo Cross nie je jediným prírastkom do rodiny Fiat. Celý rad Tipo je plný prekvapení. Ako napríklad nové Tipo City Cross s typickou dušou Crossoveru.
Vylepšené jazdné vlastnosti garantuje rad motorov s vyššou účinnosťou: zážihové motory 1,0 s výkonom 100 k a vznetový motor 1,6 s výkonom 130 k.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

* Ponuka sa vzťahuje na verziu Fiat Tipo Hatchback Cross 1.0 FireFly 100k. Ponuka je platná do odvolania. WLTP Kombinovaná spotreba modelu Fiat Tipo Hatchback: 4,3–5,8 l/100 km, WLTP emisie CO2 114–132 g/km. Na všetky vozidlá sa vzťahuje základná 2ročná záruka a navyše 3 roky rozšírenej záruky s limitom do 100 000 km. Pre bližšie informácie o cenách, špecifikáciach a podmienkach akciovej ponuky sa obráťte na vášho autorizovaného predajcu Fiat. Informácie o záruke poskytovanej výrobcom sú uvedené v záručnej a servisnej knižke. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter. Použité fotografie sú len ilustračné. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo na zmeny všetkých uvedených údajov bez predchádzajúceho upozornenia.