Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Fiorino preprava tovaru

Nafta - CNG - Benzín
2
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka
*DPH nie je zahrnutá

Podrobnosti

Exteriér

Dizajn

Exteriér modelu Fiorino sleduje štylistické poňatie ostatných modelov značky Fiat Professional. Súčasne si ale zachováva osobitý charakter s modernými a dynamickými tvarmi.

 

Predná časť

Vysoko posadené svetlomety poskytujú skvelú viditeľnosť a sú dobre chránené proti poškodeniu. Predný nárazník a maska chladiča (v lesklej striebornej farbe) zvýrazňujú elegantný charakter vozidla.

 

Bočné dvere

Komfort v meste je neoceniteľný. Posuvné dvere sú perfektne zakomponované do bokov vozidla a ich zvislé vonkajšie kľučky poskytujú vynikajúci úchop a ľahké otvorenie ktoroukoľvek rukou.

Logo

Fiorino nesie logo značky Fiat Professional, čím zdôrazňuje výraznú identitu značky v segmente ľahkých úžitkových vozidiel.

 

Adventure

Firoino Adventure je ideálne pre všetkých, ktorí cestujú mimo spevnené vozovky, jazdia po horách alebo jednoducho musia čeliť podmienkam zimného počasia. Fiorino Adventure je vybavené elektronickým diferenciálom Traction+, ktorý zaisťuje lepšiu trakciu na nespevnenom povrchu, ako je napríklad blato alebo sneh. Tento model je taktiež vybavený vyššou svetlou výškou, 15palcovými celoročnými pneumatikami M+S, prídavnou ochranou pod motorom, predným nárazníkom s ochrannými prvkami a väčšími bočnými lištami.

Máte záujem o toto vozidlo?

Interiér

Dvojdielna otočná prepážka

Praktická, otváracia prepážka a plne sklopné sedadlo spolujazdca umožňujú zväčšiť dĺžku nákladového priestoru o meter a objem nákladového priestoru o 0,3 m3. Vďaka tomu je možné prepravovať dlhé predmety. Celková dĺžka nákladového priestoru sa predĺži na 2,5 m a objem stúpne na 2,8 m3.

 

Panel s kontrolnými ukazovateľmi

Panel s kontrolnými ukazovateľmi je pre lepšiu čitateľnosť podsvietený.

 

5V zásuvka USB

5V zásuvka USB je jedným z prvkov, ktoré kabíne vozidla dodávajú funkčnosť skutočnej mobilnej kancelárie.

Funkčnosť kabíny

Fiorino má okrem schránky pred spolujazdcom rad veľkorysých úložných priestorov a užitočné bočné obloženie. Funkčnosť interiéru zvyšuje ľahko dosiahnuteľný držiak dokumentov a sklopné sedadlo spolujazdca, ktoré je možné premeniť na praktický stolík.

 

Elektrická zásuvka v nákladovom priestore

V nákladovom priestore môžete mať aj užitočnú 12 voltovej zásuvku.

 

Stropné svetlo v nákladovom priestore a odnímateľné svietidlo

Nákladový priestor môže byť osvetlený praktickým stropným svetlom, ktoré je možné v prípade potreby odňať a použiť ako prenosnú baterku.

 

Infotelematika

Rádio s 5palcovou dotykovou obrazovkou a rozhraním Bluetooth zahŕňa funkciu audio streaming, vstupy USB, AUX pre prehrávanie súborov MP3 a tiež integrované ovládače na volante. Táto technológia tiež umožňuje prepojenie s navigáciou. K dispozícii je tiež CD prehrávač a digitálne rádio DAB.

Máte záujem o toto vozidlo?

Motory

Fiorino je ponúkané s celým radom motorov Euro 6, ktorý sa radí medzi najrozsiahlejšie v celom segmente. Dieselové motory MultiJet2 sa vyznačujú potešením z jazdy, vynikajúcim výkonom, nízkymi prevádzkovými nákladmi a ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Verzia ECOJET vykazuje pozoruhodnú redukciu spotreby paliva a emisií, a to až o 14%. Fiorino s robotizovanou prevodovkou MTA poskytuje vyššiu úroveň jazdného komfortu, obzvlášť v meste.

1.3 MultiJet2 80k

Zdvihový objem (cm3): 1248

Počet valcov, usporiadanie: 4, v rade

Palivový systém: Elektronické vstrekovanie MultiJet Common Rail s turbodúchadlom s variabilnou geometriou a medzichladičom

Najvyšší výkon: kW (k) pri ot./min: 59 (80) 4000

Najvyšší krútiaci moment: Nm pri ot./min: 200 pri 1500

Emisná úroveň: Euro 6

 

1.3 MultiJet2 95k

Zdvihový objem (cm3): 1248

Počet valcov, usporiadanie: 4, v rade

Palivový systém: Elektronické vstrekovanie MultiJet Common Rail s turbodúchadlom s variabilnou geometriou a medzichladičom

Najvyšší výkon: kW (k) pri ot./min: 70 (95) 4000

Najvyšší krútiaci moment: Nm pri ot./min: 200 pri 1500

Emisná úroveň: Euro 6

1.4 Fire 77 k

Zdvihový objem (cm3): 1368

Počet valcov, usporiadanie: 4, v rade

Palivový systém: Sekvenčné viacbodové elektronické vstrekovanie

Najvyšší výkon: kW (k) pri ot./min: 57 (77) 6000

Najvyšší krútiaci moment: Nm pri ot./min: 115 pri 3000

Emisná úroveň: Euro 6

 

1.4 Natural Power 70 k - CNG

Zdvihový objem (cm3): 1368

Počet valcov, usporiadanie: 4, v rade

Palivový systém: Sekvenčné viacbodové elektronické vstrekovanie v špecifickom prevedení pre zemný plyn

Najvyšší výkon: kW (k) pri ot./min: 51 (70) 6000 zemný plyn - 57 (77) 6000 benzín

Najvyšší krútiaci moment: Nm pri ot./min: 104 pri 3000 zemný plyn - 115 pri 3000 benzín

Emisná úroveň: Euro 6

Máte záujem o toto vozidlo?

Bezpečnosť

ESC

Systém elektronickej kontroly stability riadi stabilitu vozidla v prípade straty priľnavosti a pomáha udržať požadovaný smer jazdy.

 

Hill Holder

Táto funkcia, ktorá je súčasťou systému ESC sa aktivuje automaticky pri rozjazde do prudkého stúpania. Pri spustenom motore udržuje vozidlo zabrzdené bez nutnosti zatiahnutia ručnej brzdy.

 

Traction+

Tento pomocník pre jazdu v horších podmienkach (sneh, ľad, blato a pod.) umožňuje rozložiť krútiaci moment na hnacej náprave v prospech kolesá s lepšou priľnavosťou. Systém Traction+ pribrzdí koleso s horšou trakciou (alebo preklzávajúce viac než druhé) a tým prenesie krútiaci moment na koleso s lepšou priľnavosťou.

 

Tempomat

Umožňuje jazdu na dlhých a rovných úsekoch (napríklad na diaľnici) podľa vopred nastavenej rychlosti a bez nutnosti pôsobenia na plynový pedál.

Máte záujem o toto vozidlo?

Prehľad

Fiorino preprava tovaru

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoje nové Fiat Professional Fiorino vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy