Národný

Už 40 rokov je Ducato lídrom v segmente úžitkových vozidiel. Spoľahlivosť, flexibilita a široká rada viac ako 3000 možných konfigurácií vám ponúka neobmedzené možnosti.

Teraz prichádza v novej modernizovanej podobe - s modernejším vzhľadom, novými asistenčnými systémami, novými praktickými doplnkami a úspornejšími motormi.

Ducato na prepravu tovaru bolo navrhnuté tak, aby splnilo všetky vaše očakávania: je univerzálne, ponúka 3 rázvory, 4 dĺžky a 3 výšky striech s najvyššou technicky povolenou hmotnosťou 3000 - 3500 kg. Pri Vašej práci je nepostrádateľným spoločníkom, ktorý vám poskytne nákladový priestor s objemom 8 - 17 m3 a dĺžkou až 4 m. Viacúčelové verzie Ducato určené pre prestavby sú skutočne všestranné. Ponúkajú bohatý výber verzií, zah��ňajúce podvozok s kabínou alebo dvojkabínou, v 4 rázvory a 5 dĺžok, pre akúkoľvek špecializovanú nadstavbu. Navyše sa Ducate darí aj na poli obytných vozidiel, tri zo štyroch predaných obytných vozidiel v Európe sú postavené práve na základoch tohto Fiatu.

Ducato Vám ponúka úsporné naftové motory s objemom 2.2 litra a s výkonom až 180 koní. Na výber s manuálnou alebo s 9-stupňovou automatickou prevodovkou.

Viac informácií u Vášho predajcu FIAT PROFESSIONAL.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

Kombinovaná spotreba 6,8-10,8 l / 100 km, emisie CO2: 179-295 g / km. Použité fotografie sú len ilustračné. Táto ponuka je platná až do odvolania. Pre bližšie informácie o cenách prosím kontaktujte ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Fiat Professional. Na všetky vozidlá sa vzťahuje základné 2ročná záruka. Bližšie informácie o záruke poskytovanej výrobcom sú uvedené v Záručnej a servisnej knižke alebo sa môžete informovať u svojho predajcu. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter a nemôžu byť považované za súčasť návrhu zmluvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo všetky tu uvedené údaje kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.