Národný

Už 11 rokov sme najpredávanejšou značkou úžitkových vozidiel na Slovensku! Oslávte to s nami u našich autorizovaných predajcov a získajte množstvo výhod pri výbere vášho nového profesionála.

Všetky modely značky Fiat Professional ponúkajú skvelý pomer úžitkových vlastností a ceny, samozrejmosťou je široká paleta motorizácií a karosárskych verzií. Práve vďaka týmto charakteristikám sa stávajú veľmi často preferovanými vozidlami pre naplnenie rôznych potrieb zákazníkov - profesionálov, súkromných majiteľov aj vozových parkov, či už ide o prepravu tovaru, alebo osôb.

FIORINO
Fiat Fiorino patrí medzi malé dodávky, ktoré sa pýšia skvelým výkonom. Je kompaktný, agilný a schopný vtesnať sa aj do úzkej uličky. Fiorino v sebe spája praktickosť úžitkového vozidla s pohodlím osobného vozidla. Najmenší model z radu Fiat Professional je teraz oveľa funkčnejší. Ponúka úsporné dieselové motory a uvezie až 610 kg pričom dokáže previezť 1 europaletu.

DOBLO
Doblò Cargo ponúka vo svojej kategórii najširšiu ponuku verzií pre rozvoj vášho podnikania. Combi pre prepravu osôb, úžitkovú verziu pre ľahkú prepravu tovaru, obe verzie v dvoch dĺžkach a v úžitkovej verzii aj v dvoch výškach. A navyše s nosnosťou až jednu tonu!
Doblò Work Up, kompaktný valník pre všetky príležitosti, a Podvozok s kabínou, pre umiestnenie individuálnej nadstavby. To všetko s úspornými dieselovými motormi prípadne s ekologickým pohonom CNG.

TALENTO
Byť múdry znamená byť schopný prispôsobiť sa. Čeliť najrôznejším situáciám a vždy nájsť perfektné riešenie. To všetko ponúka Talento. Navrhnuté pre prepravu tovaru aj osôb ponúka širokú škálu profesionálnych riešení a zásadným spôsobom uľahčuje vašu každodennú prácu. A teraz s 2litrovým motorom, výkonom 120 – 145 alebo 170 koní a priestorom až pre tri europalety! Teraz dostupné aj s dojspojkovou automatickou prevodovkou DCT.

DUCATO
Model Ducato má rozhodne čo ponúknuť. Maximálny komfort vám zaistí nová 9 stupňová automatická prevodovka spojená s najsilnejším dieselovým motorom s výkonom 180 koní. Ducato na prepravu tovaru bolo navrhnuté tak, aby splnilo všetky vaše očakávania: je univerzálne, ponúka 3 rázvory, 4 dĺžky a 3 výšky striech s najvyššou technicky povolenou hmotnosťou 3000 - 3500 kg. Pri vašej práci je nepostrádateľným spoločníkom, ktorý vám poskytne nákladový priestor s objemom 8 - 17 m3 a dĺžkou až 4 m. Ducato Combi, Panorama, Shuttle a Minibus umožnia prepravu až 16 osôb a poskytnú úložný priestor pre batožinu s dĺžkou cez 2 m. Viacúčelové verzie Ducato určené pre prestavby sú skutočne všestranné. Ponúkajú bohatý výber verzií, zahŕňajúci podvozok s kabínou, alebo dvojkabínou, v 4 rázvoroch a 5 dĺžkach, pre akúkoľvek špecializovanú nadstavbu.

K dispozícii je tiež nové a plne elektrické E-Ducato s dojazdom až 370 km. Ducato teraz prichádza vo svojej modernizovanej podobe - s modernejším vzhľadom, novými asistenčnými systémami, novými praktickými doplnkami a úspornejšími motormi.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

Dodávky Fiat Professional sú najpredávanejšie úžitkové vozidlá na slovenskom trhu v období 2010-2020. Kombinovaná spotreba 4,4 - 8,9 l/100 km, emisie CO2: 116 - 234 g/km. Všetky modely spĺňajú novú emisnú normu E6D-Temp. Obrázky majú ilustračný charakter. Podrobné informácie nájdete u autorizovaných predajcov FIAT PROFESSIONAL a na www.fiatprofessional.sk.