NOVÝ ABARTH 695 70° ANNIVERSARIO

od € 31.700
Modelový rad

Prehľad

NOVÝ ABARTH 695 70° ANNIVERSARIO

Benzín
180 K / 132 kW
Kombinovaná spotreba paliva 5,7 - 8,7 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka

Podrobnosti

Technika

NOVÝ NASTAVITEĽNÝ SPOJLER

 

HRAJTE SI SVOJIM VLASTNÝM SPÔSOBOM

Kúsok histórie, nápad, ktorý vzišiel z mysle samotného Carla Abartha, je teraz súčasťou tejto špeciálnej série. Nastavte spojler podľa svojho jazdného štýlu. Vyberte si jednu z pozícií od 0° do 60° pre väčšiu priľnavosť alebo lepšiu aerodynamiku.

VÝFUKOVÝ SYSTÉM RECORD MONZA

 

VYPUSŤTE BEŠTIU

Nezameniteľný soundtrack 70ročnej histórie značky Abarth vás bude sprevádzať na všetkých cestách. Výfukový systém Record Monza s aktívnym ventilom donúti každého, aby si vypočul silu nového Abarthu 695 70° Anniversario. Na čo ešte čakáte? Ovládnite beštiu a donúťte ju poriadne zarevať.

Máte záujem o toto auto?

Dizajn a Spracovanie

ROZŠIRUJÚCI BODY KIT

 

CAMPOVOLO ZÁBAVA XL

Väčší, odvážnejší, športovejší. Exkluzívny rozširujúci body kit Campovolo predstavuje dokonalý spôsob, ako zvýrazniť siluetu Abarthu 695 70° Anniversario a tým aj jeho odvahu a agresivitu.

NOVÉ INTERIÉRY V PRETEKÁRSKOM ŠTÝLE

 

AKO VÁM SEDIA VAŠE NOVÉ SEDADLÁ?

Užite si zábavu plnými dúškami. Špecifické sedadlá Sabelt Tricolore nového Abarthu 695 70° Anniversario ponúkajú špičkový komfort. Ich bočné vedenie a kožená centrálna časť sú ideálne pre váš maximálny športový zážitok.

NOVÉ FARBY A POLEPY

 

ŠKORPIÓN ZANECHÁVA SVOJU ZNAČKU

Každý model v histórii značky Abarth vedel vyčnievať z davu. Abarth 695 70° Anniversario ide ešte ďalej. Nový zelený odtieň Monza 1958 nezostane bez povšimnutia, rovnako ako nové exkluzívne polepy na streche, bokoch a kapote, ktoré zdôrazňujú vašu hrdosť na to, že patríte do rodiny Škorpióna.

Máte záujem o toto auto?

Výkon

VÝKON 180 K

 

CÍTITE TU SILU?

Zažite výnimočný výkon Abarthu 695 70° Anniversario: z 0 na 100 km/h za 6,7 sekundy, výkonová hmotnosť 5,9 kg/k. To všetko vďaka motoru 1.4 T-Jet s výkonom 180 k vybavenému turbodúchadlom Garrett a výfukovým systémom Record Monza. 

TLMIČE ODPRUŽENIA KONI

 

MAXIMÁLNA PRIĽNAVOSŤ

Maximálna bezpečnosť, maximálna zábava. Vďaka predným a zadným tlmičom odpruženia Koni s technológiou FSD (Frequency Selective Damping) sa môžete spoľahnúť na skvelú priľnavosť a väčšiu manévrovateľnosť aj stabilitu.

TURBODÚCHADLO GARRETT

 

PRE EŠTE VÄČŠIU ZÁBAVU

Väčšia kontrola pre lepší výkon. Turbodúchadlo Garrett GT 1446 s pevnou geometriou obmedzuje únik paliva pozdĺž stien palivového systému.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

NOVÝ ABARTH 695 70° ANNIVERSARIO

Konfigurovať
Zostavte si svoj Abarth 695 70° Anniversario
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Abarth 695 70° Anniversario vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.